Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Bukareszcie

Ceny

Turyści chętnie odwiedzają  Bukareszt mimo powszechnej opinii, że zakwaterowanie w tutejszych hotelach jest droższe niż w Warszawie. Ceny noclegu w tym mieście wahają się od ok. 20 zł do ponad tysiąca złotych za noc. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy wybrać drogi, ekskluzywny obiekt, hotel o średnim standardzie lub hostel. Ciekawą alternatywą jest zakwaterowanie w  rodzinnych pensjonatach w pobliskim Braszowie lub Otopeni.

Hotele

Za noc w 5-gwiazdkowym hotelu zapłacimy ok. 500 zł. Wszystko zależy od terminu naszej podróży. Dużym zainteresowaniem cieszą się Hotel Radisson Blu Bukarest, Intercontinental Hotel Bucharest oraz usytuowany w pobliżu Pałacu Parlamentu Grand Hotel JW Marriott Bucharest.

Innymi polecanymi 4 i 3-gwiazdkowymi hotelami są Hotel Novotel Bucharest City Centre (ok. 290 zł za noc), Europa Royale Bucharest (ok. 250 zł za noc), Orhideea Residence & Spa (ok. 250 zł za noc),  Volo Hotel (ok. 170 zł za noc) oraz Relax Comfort Suites Hotel (ok. 150 zł za noc).

Najtańsze noclegi

Jeśli zależy nam na tanim noclegu warto zarezerwować miejsce w hostelu w Bukareszcie lub pensjonatach rodzinnych zlokalizowanych w pobliskim Braszowie lub Otopeni. Za nocleg w salach sypialnych w Old Town Vogue Hostel, Antique Hostel Bucharest, Umbrella Hostel, The Midland Hostel zapłacimy ok. 30 zł za noc. Decydując się na nocleg w pensjonacie warto wybrać polecany przez innych turystów Casa Cristina w Braszowie lub Villę Gabriela w Otopeni.

Popularne miasta: