Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Bristolu

Bristol posiada jedno lotnisko, położone w odległości 13 km od centrum miasta, które jest bazą linii Ryanair i Easy Jet. Linie Ryanair obsługują loty do Bristolu z Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania, Rzeszowa i Wrocławia. Linie Easy Jet obsługują loty do Bristolu z lotniska w Krakowie. Przelot z Polski do Bristolu trwa ok. 2 – 2,5 godziny.

Jeżeli chodzi o ofertę cenową nieco tańsze połączenia oferuje Ryanair. W ofertach promocyjnych można znaleźć bilety w cenie poniżej 100 PLN w jedną stronę. Cena biletu zależy od daty wylotu i wynosi od ok. 200 PLN wzwyż. Linie Easy Jet oferują bilety w cenie od 200 – 250 PLN w jedną stronę, ale można znaleźć bilety w cenie poniżej 200 PLN. Dodatkowo należy zapoznać się z tabelą opłat za bagaż. Opłata za bagaż zależy od jego wagi, od tego, czy lot odbywa się w szczycie sezonu, czy poza nim. Ani Ryanair, ani Easy Jet nie pobierają opłat za bagaż podręczny.

Jeżeli chodzi o tradycyjne linie lotnicze nie ma bezpośrednich połączeń z Polski do Bristolu. Można próbować lotu z przesiadkami, ale koszt takiej podróży jest dość wysoki.

Popularne miasta: