Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Bratysławie

Bratysława jest chętnie odwiedzana przez turystów. Ceny noclegu wahają się od 34 do ponad tysiąca złotych za noc. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zdecydować się na nocleg w drogim hotelu lub wybrać taki średniej klasy.

Najlepsze hotele

Do najlepszych hoteli znajdujących się w Bratysławie należą: Sheraton Bratislava Hotel, Kempinski Hotel River Park Marrol's Boutique Hotel, Mercure Bratislava Centrum oraz Hotel Devin. Wysoką jakość usług oferują także: LOFT Hotel Bratislava, Hotel Avance,  Art. Hotel William oraz Skaritz Hotel & Residence. Ceny w wyżej wymienionych obiektach wahają się od 350 zł do  ponad tysiąca  złotych za noc. Są to hotele 5 lub 4-gwiazdkowe.

Najtańsze hotele i hostele

Tańsze hotele (3-gwiazdkowe) oferują nocleg w cenie ok. 190 zł za noc. Jednak w sezonie wakacyjnym ceny mogą być wyższe. Jednymi z najtańszych obiektów są: Ibis Bratislava Centrum, Hotel Michalská Brána, Garni hotel Prihradny oraz Hotel Blue Garni. Noclegi w dobrej cenie oferują hostele. Za nocleg w Patio Hostel w pokoju wieloosobowym zapłacimy ok. 50 zł za noc. Innym polecanym obiektem jest Hostel Blues (ok. 55 zł za noc) oraz Downtown Backpacker Hostel (ok. 56 zł za noc). Natomiast najniższą cenę oferuje hostel o nazwie Freddie next to Mercury (ok. 34 zł za noc).

Popularne miasta: