Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Walencji

W Walencji znajduje się kilkaset hoteli, pensjonatów i apartamentów. Jeśli chodzi o noclegi w hotelach, średnie ceny wahają się w granicach od 300 do 600 zł za dobę. Wśród polecanych obiektów można wymienić Confortel Aqua 4, Hotel Miramar, Vincci Palace czy Melia Plaza Valencia. Pokoje są czyste, komfortowe, klimatyzowane, ponadto zaś wyposażone w łazienkę, telewizor i dostęp do Internetu.

Goście hotelowi mogą również korzystać z sauny, basenu i restauracji. Nie zawsze w cenę pokoju wliczany jest parking, czasami konieczne jest zatem uiszczenie dodatkowej opłaty za zaparkowanie samochodu. Wymienione hotele posiadają także dogodną lokalizację, w centrum miasta, blisko dworca kolejowego i zabytkowej katedry.

Tanie noclegi
Walencja posiada również bogatą ofertę tanich noclegów, na którą składają się pensjonaty B&B oraz hostele. W tych ostatnich doba kosztuje od 30 do ponad 100 zł. Turyści szczególnie polecają Valenciaflats Rooms, Purple Nest Hostel, Red Nest Hostel czy Home Youth Hostel. Obiekty usytuowane są w centrum miasta, a ich oferta jest zróżnicowana: można wynająć pokój jednoosobowy lub z kilkoma łóżkami, z osobną lub wspólną łazienką.
 

Popularne miasta: