Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Praca i zarobki w Ottawie

Praca i zarobki
Ottawa jest prężnym ośrodkiem gospodarczym, finansowym oraz naukowym. Znajdują się tutaj także instytucje rządowe. Osoby chcące znaleźć pracę powinny szukać ofert w określonym zawodzie, korzystając z Internetu czy profesjonalnych agencji. Podobnie jak w innych prowincjach poszukuje się pracowników z takich sektorów jak transport, produkcja, usługi i budownictwo. Dużo ofert znajdą osoby ze znajomością języków obcych. Również bankowcy, lekarze, weterynarze, inżynierowie i informatycy mogą liczyć tu na zatrudnienie. Ze względu na funkcję rekreacyjną miasta na tymczasową pracę mogą liczyć studenci w ramach programów, łączących zwiedzanie z zarabianiem pieniędzy.
 
Warunki zatrudniania Polaków
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Ottawie muszą spełnić następujące warunki. Po pierwsze, zdobyć wymagane zezwolenia na podjęcie zatrudnienia w tym kraju. Po drugie, znać język angielski w stopniu, umożliwiającym komunikację z pracodawcą. Po trzecie, nie można być karanym. Po czwarte, posiadane umiejętności, wiedzę i doświadczenie zawodowe trzeba udokumentować na piśmie. 
Popularne miasta: