Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotela i noclegi w Newcastle

Newcastle posiada dobrze rozwiniętą bazę noclegową. Obok międzynarodowych sieci hotelowych, takich jak Hilton, Novotel, Holiday Inn, Mariott czy Best Western można tu znaleźć tańsze, rodzinne hotele, pensjonaty, B&B, apartamenty, hostele – każdy turysta znajdzie tu nocleg na swoją kieszeń.

Za nocleg w hostelu zapłacimy od 100 za łóżko w pokoju wieloosobowym do 250 PLN za osobę w pokoju 2-osobowym. Popularnym hostelem jest Newcastle Beach YHA, położony w pobliżu centrum, dysponujący różnymi typami pokoi oraz oferujący wiele dodatkowych usług. Nocleg w hotelu 3* można znaleźć już w cenie 350 PLN za pokój 2 – osobowy. Nocleg w hotelu Ibis Budget kosztuje ok. 250 – 300 PLN.  Za pokój 2-osobowy ze wspólną łazienką zapłacimy ok. 250 PLN. Dużo droższe są hotele w samym centrum – tu trzeba liczyć się z wydatkiem ok. 450 – 500 PLN za pokój 2-osobowy. Wynajęcie apartamentu z 1 sypialnią, o powierzchni ok. 55 m2 kosztuje ok. 575 PLN za dobę.

Popularne miasta: