Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Manchesterze

Manchester posiada dobrze rozbudowaną bazę noclegową – od luksusowych hoteli poprzez hotele średniego standardu i apartamenty, po pensjonaty, B&B i hostele. Każdy znajdzie tu nocleg na swoją kieszeń.

Jeżeli chodzi o tanie noclegi to najbardziej polecane są 3 miejsca: Hatter Hostel, znajdujący się w centrum Manchesteru, wielokrotnie nagradzany za jakość, Hilton Cambers – w części hotel, w części hostel, dysponujący pokojami od 2- do 10 – osobowych, Manchester YHA – duży hostel w centrum miasta z 4-osobowymi pokojami z łazienkami. Nocleg w Hatter Hostel w pokoju wieloosobowym ze wspólną łazienką kosztuje ok. 150 PLN/os, a w pokoju 1-osobowym ok. 250 PLN. Za nocleg w Manchester YHA zapłacimy ok. 120 – 130 PLN/os. Nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym w centrum Manchesteru to wydatek od ok. 400 – 450 wzwyż za pokój 2-oosbowy ze śniadaniem.Za nocleg w pensjonacie w pokoju 2-osobowym z łazienką i śniadaniem wliczonym w cenę  zapłacimy ok. 250 – 300 PLN. Koszt wynajmu apartamentu z 1 sypialnią to ok. 470 – 500 PLN/dobę, a apartamentu z 2 sypialniami ok. 600 PLN.

Popularne miasta: