Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Lanzarote

Lanzarote to jedna z największych wysp hiszpańskiego archipelagu Kanarów, która cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Mieszczą się tu setki hoteli, apartamentów, pensjonatów i innych miejsc noclegowych. Do najczęściej odwiedzanych kurortów należą Puerto del Carmen, Costa Teguise, Playa Blanca czy Arrecife. Wśród oferty noclegowej zdecydowanie dominują apartamenty.

W Puerto del Carmen apartament o powierzchni 54 m2 wynajmiemy już za 250 zł za dobę. Takie ceny oferują na przykład Apartamentos Morana czy Apartamentos Jable Bermudas. Koszty rzędu 350 – 550 zł poniesiemy natomiast w Apartamentos El Dorado lub Apartamentos Fariones. Ceny odzwierciedlają nie tylko standard pokoi, ale także dostęp do plaży, odległość od lotniska i innych ważniejszych punktów oraz dodatkowe atrakcje, jak basen, sauna czy zabiegi kosmetyczne.

Zdecydowanie droższą opcją są hotele. Nocleg w dobrym obiekcie tego typu kosztuje bowiem średnio od 350 do 800 zł. W Costa Teguise poleca się na przykład Melia Salinas, w stolicy – Arrecife Gran Hotel & Spa czy Hotel Boutique Villa Vik. W najbardziej ekskluzywnych, pięciogwiazdkowych obiektach możemy liczyć na wyposażenie pokoju w minibar, możliwość skorzystania z basenu, łaźni tureckiej czy sauny.

Tanie noclegi
Na Lanzarote z powodzeniem wynajmiemy również tanie noclegi. Ceny za dobę w hostelu wahają się w granicach od kilkudziesięciu do 150 zł. Ze względu na komfort, lokalizację i jakość obsługi poleca się takie obiekty, jak np. Aparthotel Costamar (Puerto del Carmen), Gran Villa Famara (Puerto del Carmen) czy pensjonat Bike & Run Lanzarote w Teguise.

Popularne miasta: