Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Korfu

Na Korfu znajdziemy kilkadziesiąt hoteli, apartamentów, a także innych miejsc noclegowych. Dobę w hotelu możemy spędzić na wyspie za około 200 – 300 zł. Taką cenę oferuje np. Folies Corfu Town Hotel Apartments zlokalizowany nieopodal stolicy, miasta Korfu. Podobne koszty poniesiemy w Divani Corfu Palace, czterogwiazdkowym hotelu na półwyspie Kanoni. Innym obiektem tego typu jest Siorra Vittoria Boutique Hotel w dzielnicy Stare Miasto w Korfu. Hotel mieści się w zabytkowym budynku, posiada wspaniały ogród i oferuje gościom komfortowe warunki pobytu.

Na Korfu można znaleźć również zdecydowanie tańsze hotele, w których noc kosztuje około 100 zł. Do polecanych należą Aquis Mon Repos Palace Arthotel (nad zatoką Garitsa) czy Hotel Atlantis (w okolicy portu Korfu). Za około 700 zł możliwe jest natomiast wynajęcie całej willi, jak np. Villa Kanoni z sześcioma pokojami, basenem i tarasem.

Noc w hostelu możemy z kolei spędzić już za kilkadziesiąt zł, średnio od 40 do 90 zł. Do polecanych tanich obiektów noclegowych należą The Pink Palace Budget Resort & Hostel, Sunrock Backpackers Hostel czy Angelicas Backpackers Hostel.

Popularne miasta: