Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Jerozolimie

Jerozolima jest odwiedzana przez turystów z całego świata ze względu na zabytki religijne i święte miejsca trzech największych religii: chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. Nic dziwnego zatem, że miasto posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę noclegową. Mieszczą się tu setki hoteli, pensjonatów, hosteli i apartamentów. W hotelu możemy przenocować za średnio 400 – 500 zł. Wśród polecanych obiektów znajdują się np. Eyal Hotel by Smart Hotels, YMCA Three Arches Hotel, Shamai Suites Jerusalem czy Agripas Boutique Hotel. Posiadają one dogodną lokalizację (w pobliżu centrum miasta), pokoje są czyste, klimatyzowane i ładnie urządzone (z łazienką).

Jeśli chodzi o tanie noclegi, łóżko w hostelu możemy zarezerwować za cenę mieszczącą się w granicach od 50 do 90 zł. Wysoko w rankingach turystycznych lokuje się np. Jerusalem Hostel and Guest House. Pensjonat posiada rozległy taras, a także kuchnię i jadalnię. Oczywiście można skorzystać z opcji noclegu w pokoju wieloosobowym, dwuosobowym lub pojedynczym. Obiekt zyskuje wysokie oceny pod względem czystości i standardu obsługi gości. Inne polecane hostele w Jerozolimie to np. Beit Ben Yehuda Guesthouse, Abraham Hostel Jerusalem czy Citadel Hostel.

Popularne miasta: