Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty na Ibizę

Lotnisko
Ibiza posiada duży, międzynarodowy port lotniczy, zlokalizowany 7 km na południowy zachód od miasta Ibiza i około 20 km od San Antonio. Ibiza Airport rocznie obsługuje ponad 5 milionów pasażerów, latają tu największe linie, również hiszpańscy przewoźnicy (Iberia, Air Europa), a także Ryanair i Wizz Air.

Tanie loty i bilety
Najtańsze loty na Ibizę oferuje Ryanair i Wizz Air. Z Warszawy na hiszpańską wyspę możemy polecieć za 305 zł. Przelot odbywa się z przesiadką w którymś z europejskich miast (np. w Mediolanie lub w Brukseli).

Połączenia z Polski
Loty z Polski na Ibizę odbywają się z wielu miast: oprócz wymienionej Warszawy, również z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania czy Gdańska. Ceny lotów wahają się w granicach od 800 do 1500 zł. Głównymi przewoźnikami na tej trasie są Vueling Airlines, Iberia, Air France czy British Airways. Rejsy odbywają się z przesiadkami, np. w Barcelonie. Średni czas lotu wynosi około 3 godziny.
 

Popularne miasta: