Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Heraklionie

Heraklion posiada kilkadziesiąt hoteli, a także wiele pensjonatów i innych miejsc noclegowych. W hotelu dobrej klasy można spędzić noc za kilkaset złotych – średnio od 300 do 450 zł. Wśród najbardziej polecanych obiektów znajdują się Aquila Atlantis Hotel, Marin Dream Hotel czy Kastro Hotel. Pierwszy z nich mieści się w pobliżu Muzeum Archeologicznego i posiada malowniczy widok na port. Tuż przy porcie zlokalizowany jest również Marin Dream Hotel. Ponadto nieopodal znajduje się dworzec autobusowy. Hotele oferują komfortowe, klimatyzowane pokoje, często z balkonem i widokiem na morze.

Miłośnikom dużych, luksusowych wnętrz warto polecić hotele apartamentowe, jak np. Park Hotel, zlokalizowany przy plaży Amoudara. Apartamenty są przestronne, wyposażone w balkon z widokiem na morze, aneks kuchenny, a co więcej można tu skorzystać z basenu, siłowni czy restauracji.

Tanie noclegi
Heraklion posiada także rozbudowaną bazę tanich noclegów, przede wszystkim hosteli. Ceny za dobę wahają się w granicach od 40 do 200 zł. Koszty są oczywiście uzależnione od standardu i lokalizacji. Wysoko w rankingach sytuują się Porto Village 3, Marirena Hotel czy Club Lyda Hotel.

Popularne miasta: