Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Fuerteventurze

Fuerteventura posiada rozbudowaną bazę noclegową, na którą składają się hotele, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i hostele. Do najbardziej popularnych miejscowości turystycznych należą Caleta De Fuste, Corralejo, Costa Calma czy Morro del Jable. Ceny hoteli wahają się tu od 150 do 300 zł. W Corralejo do najbardziej polecanych obiektów w granicach tych kosztów należą Mirador de Lobos, Playa Park Club lub Hotel Arena.

Największym wzięciem cieszą się jednak apartamenty. Ich ceny zaczynają się już od granicy 100 – 200 zł. Za tyle można wynająć np. apartament z jedną sypialnią w Corralejo. Wśród polecanych obiektów można wymienić Apartamenos la Piramide, Appartement Costa Antigue czy Globales Costa Tropical. Wymienione hotele i apartamenty posiadają bardzo dobrą lokalizację, komfortowe warunki, a także inne atrakcje, jak np. basen czy drink bar dla gości.

Tanie noclegi
Możemy również liczyć na znalezienie taniego noclegu na wyspie. Oczywiście najlepiej skorzystać z bogatej oferty hosteli. Koszty pobytu mieszczą się tu w granicach od kilkudziesięciu do 150 zł za dobę. Turyści szczególnie polecają Surf Riders Fuerteventura, Sol Y Mar Hostel, Majanicho Surf House.

Popularne miasta: