Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Ankarze

Ankara jako stolica Turcji posiada dobrze zorganizowaną infrastrukturę noclegową. W mieście znajdują się setki hoteli, apartamentów, hosteli i innych obiektów. Nocleg w hotelu można znaleźć już za kwotę około 160 zł. Takie ceny oferują np. Ankara Gold Hotel, Asrin Business Hotel lub Saffron Hotel. Pierwszy z wymienionych obiektów jest zlokalizowany naprzeciwko budynku Wielkiego Zgromadzenia Narodowego Turcji. W standardzie wszystkich pokoi znajdują się łazienka z prysznicem lub wanną, telewizor, minibar, klimatyzacja oraz dostęp do Internetu.

Bardzo wysokimi ocenami turystów cieszy się Metropolitan Hotels Ankara. Oprócz dogodnej lokalizacji w centrum miasta i wysokiego standardu pokoi hotel posiada basen, saunę, klub fitness i łaźnię turecką. Za noc w dwuosobowym pokoju zapłacimy tu około 440 zł.

Jeśli chodzi o tanie noclegi, za łóżko w hotelu w Ankarze zapłacimy od około 50 do 150 zł. Wśród polecanych obiektów znajdują się Deeps Hostel, Mega Hotel czy Ankara Akya Hotel.

Popularne miasta: