Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Poznań - Radom

Odległość z Poznania do Radomia wynosi ok. 350 km. Trasę pomiędzy tymi miastami można pokonać samochodem, autobusem lub pociągiem. Najszybciej z Poznania do Radomia dojedziemy samochodem. Podróż autobusem lub pociągiem wymaga przesiadki. Najtaniej wychodzi podróż autobusem.

Podróż samochodem

Najszybsza trasa z Poznania do Radomia prowadzi autostradą A2 do Żyrardowa, a następnie przez Grójec i Białobrzegi do Radomia. Długość tej trasy to ok. 362 km, czas przejazdu 3,5 – 4 godzin. Autostrada A2 jest płatna. Jeżeli chcemy ominąć odcinki płatne możemy wybrać trasę równoległą przez Wrześnię, Konin, Koło, Łęczycę, Rawę Mazowiecką i Nowe Miasto n. Pilicą. Długość tej trasy to ok. 349 km, czas przejazdu ok. 5,5 godziny.

Podróż autobusem

Autobusem z Poznania do Radomia można dostać się z przesiadką w Warszawie. Tanie przejazdy na trasie Poznań – Warszawa i Warszawa – Radom oferuje firma Polski Bus. Z Warszawy do Radomia możemy dostać się również autobusem PKS lub prywatnym busem.

Podróż pociągiem

Z Poznania do Radomia można dostać się z przesiadką w Warszawie. Wybór połączeń sjest dość duży. Cena biletu kolejowego jest niższa, niż koszt przejazdu samochodem, ale podróż trwa min. 5,5 godziny.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.

ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę: