Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Kraków - Białystok

Odległość pomiędzy Krakowem a Białymstokiem wynosi ok. 490 km. Dystans ten najwygodniej i najszybciej pokonamy samochodem. Jeżeli chodzi o podróż autobusem lub pociągiem konieczne są przesiadki, ale koszt połączenia jest niższy, niż koszt dojazdu autem.

Podróż samochodem

Najkrótsza trasa z Krakowa do Białegostoku prowadzi przez Kielce, Radom, Warkę, Mińsk Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka i Zambrów. Jej długość to ok. 486 km, czas przejazdu ok. 6 – 6,5 godziny. Trasa prowadzi drogą krajową nr 7, drogą ekspresowa S7, drogą krajowa nr 50 i nr 8 i drogą ekspresową nr 8. Nie zawiera odcinków płatnych.

Podróż pociągiem

Dostępne jest jedno bezpośrednie połączenie z Krakowa do Białegostoku. Wszystkie inne połączenia to połączenia z przesiadką w Warszawie. Podróż pociągiem bezpośrednim trwa ok. 6,5 godziny.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośredniego połączenia autobusowego pomiędzy Krakowem a Białymstokiem. Najlepiej jechać do Warszawy, a stamtąd do Białegostoku. Tanie połączenia Kraków – Warszawa i Warszawa – Białystok obsługuje Polski Bus. Na trasach tych kursują także autobusy PKS i przewoźnicy prywatni.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.

ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę: