Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Dosze

W stolicy Kataru mieści się kilkadziesiąt obiektów noclegowych, trzeba się jednak nastawić na wysokie ceny. W hotelu przenocujemy za średnio 500 – 900 zł. W dolnej granicy tego przedziału znajdują się takie obiekty, jak np. Warwick Doha Hotel, Amari Doha Hotel, Retaj Royale czy Retaj Al Rayyan. Wszystkie cieszą się świetną opinią wśród turystów. Retaj Al Rayyan to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w centrum miasta. Z okien pokoi roztacza się widok na Zatokę Perską i dzielnicę West Bay. Pokoje są dobrze wyposażone, w obiekcie znajdują się klub fitness, sauna z hydromasażem oraz siłownia. Część pięter w hotelu jest przeznaczona tylko dla kobiet i rodzin.

Ceny hoteli pięciogwiazdkowych (np. Sheraton czy Hilton) oscylują natomiast w granicach ponad 1000 zł za noc. Są one świetnie zlokalizowane, najczęściej tuż nad samą zatoką, z widokiem na promenadę i dostępem do plaży.

W Dosze można również znaleźć tanie noclegi w hostelach. Jest ich jednak niewiele. W Doha B W Qatar Youth Hostels Association można znaleźć łóżko za około 140 zł za noc. Schronisko posiada dogodną lokalizację, umożliwiającą zwiedzanie miasta, a także komfortowe warunki.

Popularne miasta:
ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę: