Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Praca i zarobki w Cork

Polacy, którzy decydują się na emigrację, najczęściej na miejsce swojego pobytu w Irlandii wybierają Dublin lub właśnie Cork. Z tego powodu warto czytać oferty pracy, które są zamieszczane w sieci przez Polaków mieszkających w tym mieście (np. www.mycork.org). Obecnie największą szansę na zatrudnienie mają kierowcy, mechanicy samochodowi, stolarze, a także pielęgniarki, opiekunowie osób starszych oraz nianie. Pracę oferują także firmy specjalizujące się w sprzątaniu np. biur.

Zarobki

Wynagrodzenie za godzinną pracę wynosi przeważnie 8, 65 euro. Wysokość zarobków jest oczywiście uzależniona od rodzaju pracy, którą wykonujemy. Na największe pensje mogą liczyć specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na danym stanowisku pracy.

Wymagania

W celu podjęcia pracy w Cork, należy się udać do lokalnego biura Social Welfare, gdzie zostanie nam nadany PPS Number. Polacy, którzy pracują w tym mieście, nie muszą posiadać zgody na podjęcie pracy zarobkowej oraz na pobyt w Cork. Przyda się natomiast dobra znajomość języka angielskiego.

Popularne miasta:
ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę: